Antroje dvikovoje Lietuvos futbolininkės rezultatu 0:3 (0:1) turėjo pripažinti Latvijos bendraamžių rinktinės pranašumą.

Besibaigiant pirmajam kėliniui įvarčiu pasižymėjo Alina Ansonė, o antrajame kėlinyje latvės savo persvarą įtvirtino Lyvos Šteinbergos ir Katrynos Garančos taikliais smūgiais.

Primename, kad pirmose rungtynėse trečiadienį lietuvės 0:1 pralaimėjo Farerų Salų komandai, o pasirodymą turnyre baigs pirmadienį, kai rungsis su šeimininkėmis estėmis.

Merginų U19 rinktinių Baltijos taurės turnyro statistika:

Lietuva – Latvija 0:3 (0:1).

Veru sporto centro stadionas, teisėja – Olivia Paet (Estija).

Įvarčiai: 45+3 min. Alina Ansone, 47 min. Liva Šteinberga, 60 min. Katrina Garanča (Latvija).

Lietuvos rinktinės starto sudėtis: Erneta Rinkevičiūtė, Kotryna Maželytė, Aivė Andriuškevičiūtė, Emilija Grauslytė (79 min. Austėja Petkevičiūtė), Austėja Jokubaitytė (55 min. Patricja Penkauskaitė), Milda Ivanciūtė, Atėnė Streckytė, Karina Klevinskaitė (67 min. Kamilė Medvedeva), Gabrielė Skurdenytė (67 min. Elzė Kiškūnaitė), Agnieška Kazarina (79 min. Marta Šmidt), Žemyna Lekavičiūtė (79 min. Ūla Miniotaitė).

Atsargoje: Ema Daujotė, Ugnė Kvartūnaitė, Laura Grucytė.