Antradienį antrame C grupės ture fantastiškai išsigelbėjo „Braga“ komanda, išvykoje ištraukusi pergalę oponentams iš rankų.

Du Surinamo rinktinės puolėjo Sheraldo Beckerio taiklūs smūgiai pirmame kėlinyje leido „Union“ pirmauti 2:0.

Tačiau prieš pat pertrauką rezultatą sušvelnino Malio nacionalinės komandos gynėjas Sikou Niakate, o 51-ą min. įspūdingu tolimu šūviu išlygino Bruma.

Portugalijos ekipai daugiau teko gintis nuo šeimininkų išpuolių, bet baigiantis paskutinei pridėto laiko minutei dar vienu smūgiu iš už baudos aikštelės Berlyno publiką galutinai pribloškė Andre Castro.

Pirmame ture abi ekipos buvo patyrusios pralaimėjimus.

Standings provided by Sofascore

Tuo metu D grupėje San Sebastiano „Real Sociedad“ (Ispanija) taip pat svečiuose 2:0 pranoko „Salzburg“ (Austrija).

C grupė

Berlyno „Union“ 2 – 3 „Braga“
30' [1 – 0] Sheraldo Beckeris
38' [2 – 0] Sheraldo Beckeris
42' [2 – 1] Sikou Niakate
51' [2 – 2] Bruma
90+4' [2 – 3] Andre Castro

D grupė

„Salzburg“ 0 – 2 San Sebastiano „Real Sociedad“
7' [0 – 1] Mikelis Oyarzabalis
27' [0 – 2] Braisas Mendezas