Po įvartį nugalėtojams pelnė Djibrilas Sidibe (2 min.), Adama Traore (17 min.), Fabinho (47 min.) ir Kamilas Glikas (71 min.), o garbės įvartį į svečių vartus įmušė Julianas Palmieris (90 min.).

Tašku nuo lyderio atsilieka į antrą vietą pakilę Bordo „Girondins“ (9 tšk.) futbolininkai, išvykoje 3:1 (1:1) nugalėję į šeštąją poziciją nukritusią Liono „Oluympique“ (6 tšk.) vienuolikę.

Aikštės šeimininkai pirmavo po Alddo Kalulu (2 min.) tikslaus smūgio, tačiau dar iki pertraukos Malcomas (33 min.) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje svečių pergalę įtvirtino Gregory'o Sertičiaus (71 min.) ir Jeremy'o Menezo (90 min.) įvarčiai.

Nuo 67 minutės šeimininkai žaidė be pašalinto iš aikštės Maxime'o Gonalonso.

Šalies čempionas „Paris Saint-Germain“ klubas su 7 taškais smuktelėjo į ketvirtą vietą.

Kitų šeštadienio rungtynių rezultatai:

„Lorient“ – „Nancy“ 0:2 (0:1)
„Bastia“ – „Toulouse“ 2:1 (1:0)
„Guingamp“ – „Montpellier“ 1:1 (1:1)
„Angers“ – „Dijon“ 3:1 (1:1)

Lyderių rikiuotė turnyro lentelėje (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Bastia“ 4 2 0 2 5:4 6

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 6 įvarčiai – Alexandre'as Lacazette'as (Liono „Olympique“).

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.