„Šilas“ du kartus pirmavo po Aurimo Tamaliūno ir Audriaus Veikučio smūgių 25-ą ir 48-ą minutėmis, bet svečiai du sykius lygino santykį, kai pasižymėjo Dariušas Zachaževskis (36-ą) ir Lukas Kochanauskas (68-ą min.). Pergalingą įvartį per pratęsimą - 111-ą minutę - pelnė Gytis Urba.

Iš turnyro buvo priverstos pasitraukti dar trys I lygos ekipos: Jonavos „Lietava“, Radviliškio „Lokomotyvas“ ir Tauragės „Tauras“, kurias eliminavo žemesnių divizionų atstovai - atitinkamai Vilniaus rajono „Mostiškės“ (IV lyga, B2), Vilniaus TAIP (III lyga, VRFS) ir Kauno „Hegelmann Litauen“ (III lyga, KAFF). Pralaimėjo ir II lygos Telšių „Džiugo“ klubas, kuris Vilniuje nusileido vietos „Prelegentams“ (III lyga, VRFS).

„Šilas“ (I) 3 - 2 „Trakai“ (A), - po pratęsimo.

25' Aurimas Tamaliūnas [1 - 0]
36' Dariušas Zachaževskis [1 - 1]
48' Audrius Veikutis [2 - 1]
68' Lukas Kochanauskas [2 - 2]
111' Gytis Urba [3 - 2]

Utenos „Utenis“ (I) 1 - 3 Kauno „Spyris“ (I);
Kėdainių „Nevėžis“ (I) 0 - 2 „Klaipėdos granitas“ (A);
Vilniaus r. „Mostiškės“ (IV, B2) 1 - 0 Jonavos „Lietava“ (I);
Vilniaus TAIP (III, VRFS) 2 - 0 Radviliškio „Lokomotyvas“ (I).
Kauno „Hegelmann Litauen“ (III, KAFF) 2 - 1 Tauragės „Tauras“ (I), - po pratęsimo;
Vilniaus „Prelegentai" (III lyga, VRFS) 1 - 0 Telšių „Džiugas" (II lyga, Vakarų).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)