Pirmasis įvartis į panevėžiečių vartus krito jau 3-iąją minutę, kai įspūdingu smūgiu nuo skersinio pasižymėjo Doras Peretezas – 0:1.

Panevėžiečių problemos greitai padvigubėjo, kai 10-ąją minutę po puikaus perdavimo į baudos aikštelę įvartį mušė „Maccabi“ futbolininkas Doras Turgemanas – 0:2.

Po puikios rungtynių pradžios Tel Avivo komanda šiek tiek sumažino apsukas, o rezultatas liko toks pat iki pat ilgosios pertraukos.

Po jos panevėžiečių žaidimas pagyvėjo – kontratakomis pavyko net susikurti keletą progų, tačiau rezultato sušvelninti nepavyko.

Tai buvo tiesa iki 70-osios minutės, kai „Panevėžys“ galiausiai parodė dantis. Svečiai iš Izraelio kiek atsipalaidavo, o tuo puikiai pasinaudojo Sivertas Gussiasas, kuris po puikaus reido pasiuntė kamuolį į vartus – 1:2.

Atsakomosios rungtynes Stijno Vreveno auklėtiniams reikės laimėti dviejų įvarčių skirtumu, jei nori keliauti toliau Europos lygos atrankoje. Mačas Vengrijoje – rugpjūčio 15 d., 21.30 val.