Pastarosiose rungtynėse visi 6 įvarčiai krito pirmoje pusėje. Pirmieji rungtynių iniciatyvą pasiėmė „Brighton“, kai Georginio Rutter 7-ąją minutę nuginklavo Robertą Sanchezą. Solidi svečių pradžia tęsėsi neilgai, kadangi savo šou „Stamford Bridge“ stadione pradėjo C. Palmeris.

22-ejų Anglijos rinktinės puolėjas per 10 minučių įmušė „hat-trick’ą“ – įvarčius pelnė 21-ą, 28-ą (11 m baudinys) ir 31-ąją minutę. 34-ą minutę „Brighton“ atsilikimą sušvelnino Carlosas Noomas Quomah Baleba, tačiau 41-ąją minutę 2 įvarčių skirtumą sugrąžino ir „poker’į“ užfiksavo C. Palmeris. Per likusias rungtynes įvarčių nebekrito.

Kitas Londono klubas, „Arsenal“ 4:2 palaužė „Leicester City“ futbolininkus. Pirmajame kėlinyje „kanonieriai“ atrodė itin užtikrintai. 20-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Gabrielis Martinelli, o kėlinį tiksliu smūgiu, po to paties brazilo rezultatyvaus perdavimo, užbaigė Leandro Trossardas.

Leandro Trossardas

Tiesa, antroje rungtynių pusėje „Leicester“ į aikštę grįžo su nauja energija. 47-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Jamesas Justinas, kurio smūgis galva po rikošeto buvo neapsaugomas Davidui Raya. 63-iąją minutę tas pats J. Justinas įspūdingu smūgiu rezultatą išlygino.

Visas likusias rungtynes iniciatyvą kontroliavo Mikelio Arteta auklėtiniai, kurie per rungtynes atliko net 37 smūgius, o 17 iš jų skriejo į vartų plotą, tačiau puikias rungtynes sužaidė „Leicester“ vartininkas Madsas Hermansenas.

Tiesa, iki pabaigos rezultato išsaugoti svečiams nepavyko, kadangi 94-ąją minutę savo dublį užbaigė ir pergalę išplėšė L. Trossardas. Dar vieną tikslų smūgį 99-ąją minutę pridėjo Kai’us Havertzas.

Tiesa, šeštadienis sėkmingiausias buvo „Liverpool“ komandai. Arne Sloto auklėtiniai 2:1 (1:0) palaužė „Wolves“ futbolininkus.

Pirmo kėlinio pabaigoje „raudonuosius“ į priekį išvedė Ibrahima Konate. 56-ąją minutę rezultatą lygino Rayanas Ait-Nouri, tačiau paskutinis žodį 61-ąją minutę tarė Mohamedas Salah, kurio realizuotas 11 m baudinys buvo pergalingas.

„Liverpool“ švenčia Salah įvartį

„Liverpool“ po šio rungtynių tapo „Premier“ lygos lyderiais su 15 taškų. „Arsenal“ su 14 taškų dalinasi antrąją turnyro lentelės vieta su „Man City“, o „Chelsea“ laikosi jiems įkandin su 13 taškų savo sąskaitoje.