Pirmasis įvartis krito 34-ąją rungtynių minutę. Johno Utakos perdavimas leido Souleymane‘ui Camarai pabėgti nuo gynėjų bei išvesti komandą į priekį - 1:0.

39-ąją minutę Prancūzijos čempionai liko žaisti mažumoje, nes Jamelis Saihi pataikė varžovui koja į galvą ir už šį „žygdarbį“ buvo išvytas iš aikštės.

Įpusėjus antrajam kėliniui „Toulouse“ futbolininkas Wissamas Ben Yedderas išlygino rezultatą smūgiu galva iš arti (1:1), tačiau jau po minutės jo komandos draugas Adrienas Regattinas išvydo prieš save raudoną kortelę ir komandų jėgos aikštėje išsilygino.

Netrukus kiekybinę persvarą įgijo jau „Montpellier“ klubas. Dar vieną raudoną kortelę teisėjas parodė rezultatyvaus perdavimo autoriui Serge Aurierui.

Vis dėlto Prancūzijos čempionams pasinaudoti vieno žaidėjo pranašumu laiko neužteko ir rungtynės baigėsi lygiosiomis, o komandos pasidalino po tašką.

Rezultatas:

„Montpellier“ 1 – 1 „Toulouse“
36' [1 – 0] Souleymane Camara
72' [1 – 1] Wissam Ben Yedder

39' Jamel Saihi („Montpellier“) raudono kortelė
73' Adrien Regattin („Toulouse“) raudono kortelė
84' Sserge Aurier („Toulouse“) raudono kortelė.