„Wolves“ pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo: po svečių įvarčių (2’ Nicolas Jacksonas, 45’ Cole Palmeris) šeimininkai atsakydavo savo tiksliais smūgiais (27’ Matheus Cunha, 45+6’ Jorgenas Strandas Larsenas).

Po pertraukos „Wolves“ gynybą į neviltį varė Noni Madueke: 22-ejų puolėjas per 14 minučių pelnė tris įvarčius (49’, 58’, 63’) ir iš esmės nulėmė „Chelsea“ pergalę. Tris rezultatyvius perdavimus atliko C. Palmeris.

Galutinį rezultatą (80’) įtvirtino portugalas Joao Felixas – 6:2. Pirmame ture mėlynieji 0:2 neprilygo „Man City“ ekipai.

Antrąją pergalę čempionate iškovojo „Liverpool“, kuri savo aikštėje 2:0 (1:0) pranoko „Brentford“ futbolininkus. 13-ą minutę šeimininkus į priekį išvedė Luisas Diazas, antrame kėlinyje pasižymėjo Mohamedas Salah (70’).

Vokietijoje – nelengvas „Bayern“ startas

Sekmadienį Vokietijos „Bundesliga“ čempionate nelengva pergale startavo Miuncheno „Bayern“, kuris 3:2 (1:0) palaužė Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkus. 20 min. svečius iš Bavarijos į priekį išvedė Jamalas Musiala, po pertraukos rezultatą išlygino ir jį persvėrė Lovro Majeris (47’, 55’).

65-ą minutę rezultatas tapo lygus po Jakubo Kaminski įvarčio į savus vartus, „Bayern“ pergalę (82’) nulėmė Serge’as Gnabry.