Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 7-ą mačo minutę, kuomet tiksliu smūgiu pasižymėjo Maiconas. Po dvidešimties minučių svečiams iš Florencijos pavyko išlyginti rezultatą.

Antrame kėlinyje „Roma“ komandai pavyko susigrąžinti persvarą. Ir nors 89-ąją šeimininkai liko mažumoje, išsaugoję persvarą, iškovojo ir pergalę.

Tris taškus į savo sąskaitą įsirašęs sostinės klubas išliko antroje pozicijoje ir tik trimis taškais atsilieka nuo pirmaujančio ir čempiono titulą ginančio „Juventus“ klubo.

Visi rezultatai:

Roma 2 - 1 Fiorentina
7' [1 - 0] Maicon
29' [1 - 1] Juan Vargas
67' [2 - 1] Mattia Destro

89' Miralem Pjanic (Roma) gavo raudoną kortelę

Sampdoria 2 - 0 Catania
54' [1 - 0] Citadin Martins Eder
77' [2 - 0] Manolo Gabbiadini

Verona 2 - 1 Atalanta
42' [0 - 1] German Denis
82' [1 - 1] Juan Ignacio Gomez Taleb
87' [2 - 1] Jorginho (iš 11 metrų baudinio)

85' Riccardo Cazzola (Atalanta)

Sassuolo 0 - 1 Chievo
55' [0 - 1] Cyril Thereau

Torino 1 - 0 Lazio
19' [1 - 0] Kamil Glik

Cagliari 2 - 1 Genoa
16' [0 - 1] Alberto Gilardino
76' [1 - 1] Marco Sau
90' [2 - 1] Marco Sau

43' Thomas Manfredini (Genoa) gavo raudoną kortelę

Inter 3 - 3 Parma
11' [0 - 1] Nicola Sansone
44' [1 - 1] Rodrigo Palacio
45' [1 - 2] Marco Parolo
54' [2 - 2] Rodrigo Palacio
56' [3 - 2] Freddy Guarin
59' [3 - 3] Nicola Sansone