„Mėlynieji“ į priekį įsiveržė 11-ą minutę, kai po puikaus Branislavo Ivanovičiaus perdavimo pasižymėjo Diego Costa.

Vis dėlto ilgai švieslentėje rezultatas „Chelsea“ naudai nedegė. Vos po aštuonių minučių Dujanas Tadičius nuo 11 metrų žymos nuginklavo Thibautą Courtois ir išlygino rezultatą.

Per likusį laiką abi komandos progų turėjo nemažai, tačiau pergalingo įvarčio žiūrovai neišvydo. Po lygiųjų „Chelsea“ nuo antroje vietoje esančio „Man City“ įgijo 6 taškų pranašumą bei turi mačą atsargoje. Tuo tarpu „Southampton“ pakilo į šeštą vietą.

Kitose rungtynėse „Manchester United“ savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su Londono „Tottenham“. „Raudienieji velniai“ jau per pirmąjį kėlinį sudorojo „Spurs“ futbolininkus.

Pirmasis „Man United“ 9-ą minutę į priekį išvedė Marouane'as Fellaini, o vos po dešimt minučių Michaelis Carrickas padidino pranašmą. Galutinį tašką dar 34-ą minutę puikiu reidu padėjo Wayne'as Rooney.

Ispanijos žiniasklaida praneša, kad „raudonieji velniai“ susisiekė su agentu Jorge Mendesu ir pareiškė savo ketinimus į Mančesterį vėl pasikviesti buvusį žaidėją Cristiano Ronaldo.

Teigiama, kad „Man United“ portugalui garantavo, kad yra pajėgūs sumokėti Madrido „Real“ ekipai 100 mln. eurų už vieną geriausių planetos futbolininkų.

Liverpulio „Everton“ taip pat namuose rezultatu 3:0 sutriuškino „Newcastle United“ ir išlieka 14-oje pozicijoje.

„Chelsea“ 1 – 1 „Southampton“
11' [1 – 0] Diego Costa
19' [1 – 1] Dušan Tadič (iš 11 metrų baudinio)

„Everton“ 3 – 0 „Newcastle“
20' [1 – 0] James McCarthy
56' [2 – 0] Romelu Lukaku (iš 11 metrų baudinio)
59' Fabricio Coloccini („Newcastle“) gavo raudoną kortelę
90' [3 – 0] Ross Barkley

„Manchester United“ 3 – 0 „Tottenham“
9' [1 – 0] Marouane Fellaini
19' [2 – 0] Michael Carrick
34' [3 – 0] Wayne Rooney