A diviziono antroje grupėje Prancūzija išvykoje 2:1 (1:1) palaužė Belgiją, nors rungtynes baigė mažumoje.

Abu įvarčius nugalėtojams pelnė Randalis Kolo Muani – 35 ir 62 min. Pirmąjį kartą kamuolį į vartus jis pasiuntė nuo 11 m baudinio žymos. Rezultatą per pridėtą pirmo kėlinio laiką buvo išlyginęs belgas Loisas Openda.

Prancūzija nuo 76 min. žaidė mažumoje, nes antrą geltoną kortelę užsidirbo Aurelienas Tchouameni.

Kitame grupės susitikime Italija namie 4:1 (1:0) sutriuškino Izraelį, pelniusį įspūdingą įvartį.

Šeimininkus į priekį 41-ąją minutę išvedė Mateo Retegui, realizavęs 11 m baudinį. Skirtumą 54 min. padvigubino Giovanni Di Lorenzo. Izraelio futbolininkams atsilikimą sušvelninti leido Mohammado Abu Fani fantastiškas smūgis, keliant kamuolį nuo kampinio gairelės.

Vis tik po šio epizodo sekė dar du italų įvarčiai – Davide Fratesi (72’) ir G. Di Lorenzo (79’).

Trečioje grupėje toliau užtikrintai pirmauja neklumpanti Vokietija, kuri namie 1:0 (0:0) nugalėjo Nyderlandus. Vienintelį ir pergalingą įvartį 64-ąją minutę pelnė Jamie Lewelingas.