20-ąją minutę Edonas Zhegrova itin tiksliu smūgiu į apatinį vartų kampą nuginklavo Edviną Gertmoną.

Lietuviai sunkiai randa progų smūgiuoti į vartus, bet po praleisto įvarčio šeimininkai suaktyvėjo atakoje ir sukuria vieną kitą pavojingesnį momentą, kuris baigiasi perdavimu į baudos aikštelę.

Tas aktyvumas davė tam tikrų vaisių. 34-ąją minutę Gvidas Gineitis pelnė gražų įvartį, bet teisėjas užfiksavo nuošalę.

Kosovas sėkmingai gynėsi likusį pirmo kėlinio laiką ir išlaikė minimalų pranašumą – 0:1.

Pirmos 15 antrojo kėlinio minučių nepasižymėjo progų gausa. Lietuvos rinktinė atliko vieną smūgį, kuomet Kosovas – nė vieno.

65-ąją mačo minutę varžovai padvigubino pranašumą. Įvartį pelnė Ermalas Krasniqi.

Po keletos minučių gerą progą susikūrė lietuviai, bet po keitimo pasirodžiusio Pauliaus Golubicko smūgį atrėmė vartininkas.

Lietuvos rinktinės viltis atgijo 84-ąją mačo minutę. Po sumaišties baudos aikštelėje, vartininkui suklydus įvartį galva pelnė Paulius Golubickas.

Paskutines jėgas aikštėje palikusi Lietuvos rinktinė pirmojo taško vis dėl to nesurado. Kosovas išlaikė trapų pranašumą – 1:2.

Komandoms tai trečios rungtynės grupės etape. Lietuviai taškų kol kas neiškovojo, o Kosovas savo sąskaitoje turi dvi pergales ir vieną nesėkmę.