Įvykių ir emocijų kupina kaktomuša baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 2:2 (1:2), kuriomis iš dalies gali būti patenkinti abu klubai.

Nors pasižymėjo pirmieji, „Man City“ futbolininkai ilgai vijosi savo varžovus, kol galiausiai nuo pralaimėjimo pabėgo tik per pridėtą laiką, 90+8 minutę.

Savo ruožtu didvyriškai laikęsi „Arsenal“ vyrai visą antrą kėlinį žaidė mažumoje, nes dar prieš pertrauką, 45+8 min., antra geltona kortele buvo nubaustas ir iš aikštės išvarytas saugas Leandro Trossardas.

Įdomu, kad net tris iš keturių mačo įvarčių pelnė gynėjai: pirmasis prabilo Erlingas Haalandas (9 min.), o vėliau mušė Riccardo Calafiori (22 min.), Gabrielis (45+1 min.) ir Johnas Stonesas (90+8 min.).

Titulą ginantis „Man City“ su 13 taškų išsaugojo pirmą vietą, o „Arsenal“ su 11 taškų smuktelėjo ant ketvirtojo laiptelio. Antrąją poziciją po 12 taškų sukaupę dalinasi „Liverpool“ ir Birmingamo „Aston Villa“.