Keista, bet pirmieji į priekį išsiveržė „Koln“ futbolininkai, kai įvartį 13-ą minutę pelnė Milivoje Novakovičius, bet 26-ą minutę rezultatas tapo lygus po tikslaus Lukaszo Piszczeko smūgio.

Antrą kartą kamuolys šeimininkų „Koln“ futbolininkų vartuose pabuvojo 47-ą minutę, kai pasižymėjo saugas Shinji Kagawa. Po penkių minučių svečių persvarą padidino Robertas Lewandowskis.

Svečiai apsukų nemažino ir mačo laikui ėmus tiksėti į pabaigą: 79-ą minutę pasižymėjo Ilkay Gundoganas, o vos po minutės kamuolį į vartų tinklą dar kartą pasiuntė saugas Kagawa. Galutinis taškas šiose varžybose buvo padėtas 84-ą susitikimo minutę, kai savo įvartį pelnyti sugebėjo Ivanas Perišičius. Šis žaidėjas pasižymėjo po Gundoganas.

Tuo metu kitame mače susitiko „Stuttgart“ ir „Nurnberg“ atstovai. Šį mačą po nelengvos kovos 1:0 (0:0) laimėjo namuose žaidęs „Stuttgart“ klubas.

FC „Koln“ 1 - 6 Dortmundo „Borussia“
13' [1 - 0] Milivoje Novakovic
26' [1 - 1] Lukasz Piszczek
47' [1 - 2] Shinji Kagawa
52' [1 - 3] Robert Lewandowski
79' [1 - 4] Ilkay Gundogan
80' [1 - 5] Shinji Kagawa
84' [1 - 6] Ivan Perisic

„Stuttgart“ 1 - 0 „Nurnberg“
78' [1 - 0] Cacau.