Šeštadienio vakarą Šiaulių „Akropolyje“ rusai jautėsi šeimininkais. Pirmasis skaičius švieslentėje pakeitė Ilja Lašinas (09:56), netrukus Artiomas Nekerovas pakeitė rezultatą į 2:0 (13:33).

Einaras Trankalis skirtumą sušvelnino (14:08), tačiau I. Lašinas vienu įvarčiu per kėlinį neapsiribojo (19:02) padidinęs skirtumą iki 3:1.

Antrajame kėlinyje Denisas Abramovas (26:06) ir A. Nekerovas padidino skirtumą iki 5:1 (38:19).

Paskutiniajame kėlinyje A. Nekerovas pelnė trečiąjį įvartį (42:23), o šiaulietis Raitis Brinecas atrsakė antruoju „Ledo linijos“ įvarčiu (44:20) - 2:6.

Netrukus Marselis Baikejevas (47:32) Rusijos ekipai pelnė dar vieną įvartį, o rungtynes užbaigė Pavelo Fominycho taiklus smūgis (56:24).

Rezultatas:

„Ledo linija“ – „Delovaja Rus“ 2:8 (1:3, 0:2, 1:3)

„Ledo linija“: E. Trankalis, R. Brinecas po 1 įvartį.

„Delovaja Rus“: A. Nekerovas 3, I. Lašinas 2, D. Abramovas, M. Baikejevas, P. Fominychas po 1 įvartį.

NLRL čempionato Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):