Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Bryanas Bickellas (14:48 ir 57:19) bei Patrickas Kane (48:22 ir 56:47), vieną – Marianas Hossa (31:21).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Claytonas Stoneris (42:19) ir Kyle'as Brodziakas (46:56).

Antrosios serijos rungtynės sekmadienį vėl vyks Čikagoje.

Pirmosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Niujorko „Rangers“ klubas svečiuose po pratęsimo 3:2 (2:0, 0:2, 0:0, 1:0) įveikė Pitsburgo „Penguins“ komandą.

Susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie po tikslių Brnoit'o Pouliot'o (5:04) ir Brado Richardso (17:03) smūgių laimėjo pirmąjį kėlinį 2:0, tačiau antrajame kėlinyje Lee Stempniakas (27:15) sušvelnino, o Jamesas Nealas (33:28) išlygino rezultatą – 2:2.

Pergalingą įvartį ketvirtą pratęsimo minutę įmušė Derickas Brassardas (63:06).

Antrosios serijos rungtynės vėl Pitsburge bus žaidžiamos sekmadienį.

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.