D. Zubrus aikštelėje praleido lygiai dešimt minučių (mažiausiai komandoje) ir nepasižymėjo.

Jau septintą rungtynių minutę Patrikas Eliasas (7:12) pelnė dešimtą įvartį šiame sezone ir išvedė „Devils“ į priekį 1:0. Antrame kėlinyje „Devils“ nuo pat pirmų sekundžių užgulė varžovų vartus, o Jordinas Tootoo (20:50) ir Mike'as Cammalleri (22:58) padidino atotrūkį iki trijų - 3:0.

Tačiau netrukus skirtumą sušvelninti pavyko pirmą įvartį „Canucks“ komandai pelniusiam Zackui Kassianui (26:23). Trečiojo kėlinio pradžioje Z. Kassianas dar kartą nuginklavo Cory Schneiderį, o svečių deficitas sumažėjo iki vieno įvarčio - 2:3.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti keturias minutes Marekas Zidlicky sėdo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, o „Canucks“ treneris Willie Desjardinsas vartininką Eddie Lacką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju. Tačiau svečiams dviejų žaidėjų kiekybinė persvara nepadėjo, o M. Cammalleri įmušė įvartį į tuščius vartus ir užtikrino „Devils“ pergalę rezultatu 4:2.