Patys ESPN priduria, jog tokie sportininkų išrikiavimai yra subjektyvūs ir vienos teisingos nuomonės čia nebus, bet ši žiniasklaidos priemonė surinko net 70 tūkst. balsų, jog tas šimtukas būtų objektyvesnis.

Sąraše daugiausiai atsidūrė krepšininkų – net 24, už jų rikiuojasi beisbolininkai (17) bei futbolininkai (15).

ESPN geriausių sportininkų šimtukas pagal sporto šakas

ESPN geriausiu 21-ojo amžiaus sportininku išrinko Michaelą Phelpsą. Per savo karjerą plaukikas iškovojo net 28 olimpinius medalius, iš kurių 23 buvo auksiniai. Verta pažymėti, jog Pekino olimpinėse žaidynėse (2008 m.) M. Phelpsas iškovojo net 8 medalius.

Antra sąraše liko Serena Williams. Legendinė tenisininkė per savo karjerą laimėjo 23 „Didžiojo kirčio“ turnyrus, o iš viso ji džiaugėsi net 73 laimėtais turnyrais.

Trečioje vietoje – Lionelis Messi. 2022 metais argentinietis laimėjo, tai ko nebuvo pavykę visą karjerą – pasaulio čempionatą. Be šio titulo šis taip pat yra iškovojęs net 8 „Auksinius kamuolius“, 4 čempionų lygos trofėjus ir net 10 Ispanijos čempionato titulų.

Netikėtai dešimtuke vietos neatsirado L. Messi didžiausiam varžovui Cristiano Ronaldo, kuris liko 13-as.

Geriausiai įvertintu europiečiu tapo Rogeris Federeris. Šveicaras užėmė 6-ąją vietą.