Per dvi dienas septyniose rungtyse visas jėgas palikusi 24-erių metų lietuvė tarp 24-ių dalyvių, iš kurių net trečdalis – aštuonios – varžybų eigoje iškrito, su 6025 taškais užėmė garbingą 13-ą vietą.

Po pirmos dienos dešimtoje pozicijoje žengusi B. Juškevičiūtė šeštadienį smuktelėjo keliais laipteliais žemyn.

Šuolyje į tolį su 6,00 m rezultatu ji buvo 17-a, ieties metime (41,47 m) – 13-a, o 800 m bėgime (2 min. 16.88 sek.) – 14-a.

Po paskutinės rungties išsunkta Beatričė, kaip ir praktiškai visos jos varžovės, atgauti kvapo prigulė tiesiog už finišo linijos, tačiau jau po kelių akimirkų jai prireikė ir pagalbos – dar išvakarėse ji skundėsi pėdos skausmais. Veikiausiai sveikatos problemos lietuvei ir neleido pasiekti asmeninių rekordų, kuriems ji buvo nusiteikusi.

Prieš kelias savaites daugiakovininkė pagerino Lietuvos 100 m barjerinio bėgimo rekordą (12,87 sek.).

Aukso medalį Romoje laimėjo belgė Nafissatou Thiaam (6848 tšk.), sidabrą prancūzė Auriana Lazraq-Khlass (6635 tšk.), o bronzą – belgė Noor Vidts (6596 tšk.).

Lietuvos rinktinė su vienu bronzos apdovanojimu, kurį pelnė diskininkas Mykolas Alekna, bendroje medalių lentelėje kartu su Vokietija ir Ukraina dalinasi 16 vietą. Tvirtai pirmauja šeimininkė Italija, kurios kraityje – jau dešimt medalių (5 aukso, 4 sidabro ir 1 bronzos).

Europos čempionatas tęsis iki birželio 12 dienos. Jame Lietuvos garbę iš viso gina 23 lengvaatlečiai.