Lietuvis per kiek daugiau nei tris savaites nuplaukė 76 km, numynė 3600 km ir nubėgo 844 km.

Visą distanciją jis įveikė per beveik 23 paras – 551 val. 07:20 min.

Pirmą vietą užėmė prancūzas Goulwennas Tristantas – 526 val. 44:56 min., antras finišo liniją kirto lenkas Piotras Mlynarczykas (528 val. 30:16 val.).

Tautvydas Grabauskas (Stefan Meier / Swissultra nuotr.)

Varžybos vyksta Šveicarijoje su Lichtenšteinu besiribojančiame Buchso miestelyje. Šiose varžybose startavo 9 vyrai bei 4 moterys.

Pagal šių varžybų nuostatus, atletams laiko limitas – 30 dienų, per kurias turi įveikti 20-gubo ultratriatlono distanciją.

Šios varžybos nėra T. Grabausko avantiūra: atletas pernai įveikė dešimtgubą ultratriatloną, o šiemet kryptingai rengėsi naujam iššūkiui.

Įdomu tai, kad kolegos paskatintas atletas triatlone debiutavo iškart nuo „Ironman“ nuotolio (3,6 km/ 180 km/ 42 km) – Trakuose 2018-ųjų rudenį vykusiose varžybose visą distanciją jis įveikė per 14 valandų.

Debiutas sužadino norą išbandyti kur kas ilgesnius nuotolius: 2019 metais kaunietis Vokietijoje jau stojo prie dvigubo ultratriatlono (7,6 km/ 360 km/ 82 km) starto linijos.

Dvidešimtgubo ultratriatlono pasaulio rekordas priklauso Vidmantui Urbonui. Panevėžietis 1998-aisiais Meksikoje distanciją įveikė per kiek daugiau nei 18 parų – 437 val. 21 min. 40 sek.