Korėjoje studijuojančiam olimpiečiui startas Kečkemete buvo pirmasis šį sezoną, tačiau viskas pavyko puikiai. Atrankos B grupės fechtavimosi rungtyje vilnietis laimėjo 20 dvikovų iš 25 ir tvirtai užėmė pirmąją vietą (266 taškai). Plaukdamas J. Kinderis buvo 22-as (2:12,27; 286 taškai), tačiau tai leido po 2 rungčių išlikti 2 vietoje (552).

Bėgimo ir šaudymo rungtyje lietuviui nereikėjo skubėti, tad ir 20-oji vieta (12:09,93; 571) leido grupėje užimti kelialapį į finalą garantuojančią vietą. B grupės nugalėtoju tapo vengras Norbertas Horvathas (1127), o už jo nugaros atslikę 4 sek. finišavo 5 sportininkai, tarp kurių buvo ir J. Kinderis. Visa ši grupė atrankos varžybas baigė sukaupę 1123 taškus.

Tuo metu Dovydui Vaivadai C grupėje sekėsi sunkiau. Fechtavimosi rungtyje jis buvo 23-as (9/15; 186), plaukimo - 8-as (2:04,54; 301), bėgimo iš šaudymo - 24-as (12:09.98; 571), bendrojoje įskaitoje liko 23-as (1058) ir į finalą nepateko.

Vyrų varžybų finalas vyks sekmadienį, o šeštadienį moterų finale kovos Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Ieva Serapinaitė ir Lina Batulevičiūtė.