Abi Lietuvos dviratininkės 98,6 km finiše 1 minutę ir 23 sekundes pralaimėjo nugalėtojai rusei Natalijai Bojarskajai, kuri finiše aplenkė lenktynių prizininkėmis tapusias tautietes - praėjusių metų šių lenktynių nugalėtoją Anastasiją Čulkovą bei Jekateriną Malomurą.

Kitos dvi Lietuvos dviratininkės - Silvija Latožaitė bei Kristina Norvaišaitė - finišavo lenktynių autsaiderių gretose.

1. Natalija Bojarskaja (Rusija) 2 val. 26 min. 13 sek.
2. Anastasija Čulkova (Rusija) atsiliko 1 sek.

P. Šiškevičius lenktynes Slovakijoje pradėjo autsaiderių gretose

Antradienį Slovakijoje startavo 57-ą kartą rengiamos daugiadienės „Tour de Slovaquie“ dviratininkų lenktynės, kuriose dalyvauja vienintelis lietuvis Paulius Šiškevičius.

„AVC Aix en Provence“ komanda atstovaujantis Lietuvos dviratininkas pirmojo etapo pirmojoje dalyje - 1,8 km atskiro starto lenktynėse finišavo 106-as, finiše 11 sekundžių pralaimėjęs nugalėtojui danui Mathiasui Molleriui.

1. Mathias Moller (Danija)    1 min. 55 sek.