Švedijos rinktinė didesnio vargo neturėjo, varžovus sutriuškino 6:1 (3:0, 3:0, 0:1) ir iškovojo antrą pergalę. Nugalėtojų gretose trimis įvarčiais pasižymėjo Filipas Forsbergas.

Įspūdingą pergalę pasiekė Kanados rinktinė, kuri net 10:0 (4:0, 5:0, 1:0) sumindė vokiečius. Tris kartus ritulį į varžovų vartus pasiuntė Tayloras Hallas.

Ketvirtą tašką į savo sąskaitą įsirašė šveicarai, 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) įveikę Prancūzijos komandą.

B grupės turnyre antra pergale džiaugėsi Rusijos ledo ritulininkai, kurie 5:3 (3:0, 1:2, 1:1) įveikė Slovėnijos ekipą. Rytoj rusų laukia itin atkakli dvikova su su taip pat pirmus du mačus laimėjusia JAV rinktine.

Itin atkaklus mūšis vyko tarp Baltarusijos ir Slovakijos ledo ritulininkų. Jame tik po pratęsimo 2:1 triumfavo slovakai. Pergalingą įvartį įmušė Andrejus Meszarosas.

Pirmą pergalę šventė vicečempionai suomiai, kurie 3:0 (0:0, 3:0, 0:0) įrodė pranašumą prieš antrą kartą suklupusią Daniją.

59:06' [1 - 3] Reto Suri

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

35:56' [0 - 3] Aleksander Barkov

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):