„Canadiens“ ledo ritulininkai svečiuose 18,4 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po baudinių serijos 3:4 (1:2, 2:0, 0:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti dešimtą pergalę per penkiolika mačų iškovojusios ir ketvirtoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Pitsburgo „Penguins“ (20 tšk.) komandos pranašumą.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Pascalis Dupuisas (0:13), Olli Maatta (19:16), Patricas Hornqvistas (53:35), o pergalingą baudinį realizavo dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjęs Sidney Crosby.

„Penguins“ vartininkas Marcas-Andre Fleury šiame mače atrėmė 32 svečių metimus iš 35, o jį per pratęsimą (62:45) pakeitusio Jeffo Zatkoffo sąskaitoje - visi 3 atremti varžovų metimai.

„Canadiens“ gretose įvarčiais pasižymėjo rusas Andrejus Markovas (4:12), Brendanas Gallagheris (27:47) ir Brianas Flynnas (34:12), o vartininkas Mike'as Condonas atrėmė 31 arenos šeimininko metimą iš 34.

Kitose rungtynėse Anahaimo „Ducks“ klubas namuose po pratęsimo 3:4 (1:0, 0:1, 2:2, 0:1) pralaimėjo Edmontono „Oilers“ ledo ritulininkams.

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.