Dustinas Penneris pergalingą įvartį įmušė pratęsimo 18-ą minutę (17:42).

Los Andželo klubas, kuris reguliarų sezoną Vakaruose baigė tik 8-as, NHL finale žais antrą kartą istorijoje ir po 19-os metų pertraukos. Kitus įvarčius „karaliams“, atkrintamose varžybose laimėjusiems aštuntą kartą išvykose iš eilės, pelnė slovėnas Anze Kopitaras (11:13), Drew Doughty (31:06) ir Mike'as Richardsas (33:43).

„Kojotai“ du sykius pirmavo 1:0 ir 2:1 po Tayloro Pyatto (4:20) ir Marco-Antoine'o Pouliot (26:23) smūgių atitinkamai pirmo ir antro kėlinio pradžiose. Antro kėlinio pabaigoje (36:23) Keithas Yandle'as išlygino rezultatą - 3:3.

Rezultatas:

Fynikso „Coyotes“ - Los Andželo „Kings“ - 3:4 (1:1, 2:2, 0:0, 0:1), - serija 1-4.

Dėl Stenlio taurės NHL finale „Kings“ komanda kovos su Rytų konferencijos finalo serijos nugalėtoju. Ten Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ klubas žaidžia su Niujorko „Rangers“ ekipa. Kol kas po ketverių rungtynių Rytuose yra pusiausvyra - 2:2.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)