Pirmąjį serijos mačą svečiuose Čikagos komanda laimėjo 4:3 antrajame pratęsime, o antrąsias rungtynes pralaimėjo 2:6. Trečiajame serijos mače jau savo arenoje „Blackhawks“ varžovus įveikė 4:2.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Antoine'as Vermette'as (13:05), Brandonas Saadas (51:03) ir Brentas Seabrookas (101:03), o Čikagos klubo vartininkas Scottas Darlingas atrėmė 50 varžovų metimų.

„Predators“ klubo, kuriam tai buvo ilgiausios NHL rungtynės per visą ekipos istoriją, gretose įvarčiais pasižymėjo Colinas Wilsonas (11:38) ir Jamesas Nealas (37:02), o vartininkas Pekka Rinne atrėmė 45 arenos šeimininkų metimus.

Beje, antro pratęsimo metu jam beveik 3 minutes teko šokti savotišką striptizą, nes giliai jo aprangoje pasiklydo nuo borto atšokęs ritulys.

Penktąsias serijos rungtynes ketvirtadienį komandos žais Nešvilyje.