203,1 km distanciją greičiausiai įveikė bei lenktynių nugalėtoju tapo prancūzas Julienas Simonas, aplenkęs belgus Gregą Van Avermaetą ir Björną Leukemansą.

1. Julien Simon (Prancūzija)  4 val. 45 min. 51 sek.
2. Greg Van Avermaet (Belgija) tas pats laikas
3. Björn Leukemans (Belgija) atsiliko 1 sek.
4. Luca Paolini (Italija) 3
5. Jan Bakelants (Belgija) 5
...
96.Tom Stamsnijder (Olandija) 12:10

Didžiojoje Britanijoje devintąjį kartą vykstančių daugiadienių "Tour of Britain" dviratininkų lenktynių ketvirtąjį etapą "An Post-Sean Kelly" komandos narys Gediminas Bagdonas baigė 33-as.

Lietuvos dviratininkas trečiadienį 156 km distancijos finiše 3 minutes ir 37 sekundes pralaimėjo etapo nugalėtojui pasaulio čempionui britui Markui Cavendishui.

5 minutes ir 39 sekundes nuo brito atsilikęs "Orica-GreenEdge Cycling Team" ekipai atstovaujantis Aidis Kruopis finišo liniją kirto 86-as.

1. Mark Cavendish (D. Britanija) 3 val. 51 min. 33 sek.
2. Steele Von Hoff (Australija)
3. Leigh Howard (Australija)
4. Boy Van Poppel (Olandija)
5. Daniel Schorn (Austrija)
...
33.Gediminas Bagdonas atsiliko 3 min. 37 sek.
...
86.Aidis Kruopis 5:39
...
94.Rico Rogers (N. Zelandija) 13:12

Laimėjęs antrąjį etapą iš eilės britas Markas Cavendishas tapo lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje.

Į 34-ąją poziciją po ketvirtojo etapo smuktelėjęs Gediminas Bagdonas nuo lyderio atsilieka 4 minutėmis ir 4 sekundėmis, o beveik 15 minučių britui pralaimintis Aidis Kruopis liko 84-as.

1. Mark Cavendish (D. Britanija) 17 val. 07 min. 51 sek.
2. Leigh Howard (Australija) atsilieka 6 sek.