Moterų asmeninėse varžybose nugalėjo vilnietė E. Stuckytė. Stalo tenisininkė pusfinalyje rezultatu 4:0 (11:6, 11:7, 11:5, 11:7) nugalėjo V. Petrovą iš Estijos, o finale rezultatu 4:2 (12:10, 7:11, 11:7, 4:11, 11:6, 11:4) privertė pasiduoti estę K. Latt. Trečia vieta tenkinosi A. Gecevičiūtė.

Vyrų komandų varžybose taip pat triumfavo Lietuvos stalo tenisininkų rinktinė - Arnoldas Domeika, Valdas Martinkus bei Matas Skučas. Šeimininkų komanda 3:2 įveikė latvius, vienodais rezultatais 3:0 sutriuškino estus ir antrą Lietuvos rinktinę. Antrą vietą užėmė Estijos, trečią - Latvijos rinktinės.

Vyrų asmeninėse varžybose čempiono titulu džiaugėsi A. Domeika. Lietuvis pusfinalyje 4:1 (11:7, 8:11, 11:2, 11:4, 14:12) nugalėjo M. Skučą, o finale 4:3 (8:11, 12:10, 4:11, 11:9, 11:5, 6:11, 11:7) privertė pasiduoti O. Kartuzovą iš Latvijos.

Baltijos šalių pirmenybės buvo pasirengimo etapas spalio mėnesį Austrijoje vyksiančiam Europos stalo teniso čempionatui.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)