Įvarčius nugalėtojams pelnė Edvinas Boroška (02:23), Mantas Marcinkevičius (03:14), Lukas Veželis (06:39 ir 13:45), Ugnius Čižas (07:07 ir 58:34), Laisvydas Kudrevičius (12:49), Deividas Kazlauskas (15:57), Rolandas Aliukonis (35:00) ir Dovydas Kulevičius (46:13).

Pralaimėjusiųjų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Ernestas Trukšnys (12:38 ir 38:14), vienu – Giedrius Lekandra (55:17).

Antrą vietą septynių komandų turnyre su 15 taškų užima Kauno „Baltų ainių“ komanda.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):