Aikštės šeimininkams, kurie pirmi užsitikrino vietą finalo ketverte, įvarčius pelnė Dovydas Kulevičius (00:48, 29:15, 53:42 ir 59:37), Deividas Kazlauskas (02:54 ir 44:34), Justinas Vėželis (09:55), Povilas Verenis (11:14, 19:31, 46:56 bei 47:17), Lukas Veželis (12:56), Ugnius Čižas (14:43, 38:47 ir 51:06), Mauras Baltrukonis (16:21 ir 26:03), Edvinas Boroška (54:41) ir Laisvydas Kudrevičius (55:09).

Vilniečių, kuriems tai buvo paskutinės rungtynės pirmenybėse, gretose įvarčiais pasižymėjo Aleksandras Nikitčenka (34:07) ir Darius Verbickas (51:25).

Antrą vietą septynių komandų turnyre užima Vilniaus „Hockey Punks“ (47 tšk.) ekipa, trečioje pozicijoje – Rokiškio „Rokiškio“ (43 tšk.) komanda.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):