Įnirtinga kova ant ledo virė iki pat trečiojo kėlinio. Visas rungtynes pirmavę „Juodupės“ ledo ritulininkai pirmieji įmušė įvartį (03:20), kai pasižymėjo Aurelijus Kriščiūnas. Laisvydas Kudrevičius (11:36) rezultatą išlygino, tačiau dar pirmajame kėlinyje A. Kriščiūnas mažumoje (19:22) pasiuntė varžovams įvartį į rūbinę.

Antrojo kėlinio pradžioje Elektrėnų klubas dar kartą išlygino rezultatą po Luko Vėželio įvarčio daugumoje (21:49), tačiau „Juodupės“ naujokas, dvidešimtmečių rinktinės puolėjas Rokas Bazys daugumoje dar kartą išvedė komandą į priekį (25:04). Dar vieną įvartį pelnė A. Kriščiūnas (33:19) ir „Juodupė“ pasijuto lyg namų aikštėje.

Trečiajame kėlinyje įmušę net penkis įvarčius be atsako, „Juodupės“ ledo ritulininkai vėl pakilo į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą, iš jos išstūmę Vilniaus „Hockey Punks“. Būtent dėl ketvirtosios vietos, suteikiančios teisę kautis finaliniame ketverte, ir verda aršiausia kova čempionate.

„Juodupė“ – „Lokiai – Poseidonas“ 9:2 (2:1, 2:1, 5:0).

„Juodupė“: A. Kriščiūnas 3, R. Vasiliauskas 2, R. Bazys, E. Trukšnys, A. Katulis, M. Sakaitis po - 1 įvartį.

„Lokiai – Poseidonas“: L. Kudrevičius, L. Vėželis - po 1 įvartį.

Vienuoliktą pergalę iš eilės Lietuvos ledo ritulio čempionate iškovojo Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) komanda, kuri Vilniuje šeštadienio vakarą 15:6 (3:1, 8:2, 4:3) lengvai įveikė sostinės „Ober – Haus“ ekipą.

Svečių pranašumu buvo galima suabejoti vos pusę pirmojo kėlinio, kuomet rezultatas dar buvo taikus 1:1. Kėlinį baigę įvarčiu mažumoje, antrojo pradžioje rusai per aštuonias su puse minutės pelnė 5 įvarčius ir išsprendė rungtynių baigtį.

Paskutiniosios 20 minučių tebuvo formalumas, per kurias svečiai dar labiau padidino skirtumą.

„Ober – Haus“ – „Delovaja Rus“ 6:15 (1:3, 2:8, 3:4).

„Ober – Haus“: P. Misiukas 3, A. Nikitčenka, D. Verbickas, D. Bisturys - po 1 įvartį.

„Delovaja Rus“: P. Fominychas 4, J. Aleksejevas 3, I. Lašinas, K. Isajevas po 2, A. Zubenka, D. Ščikačichinas, A. Frolovas, R. Melnikovas - po 1 įvartį.

Atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):