Rungtynes „Ledžinga“ pradėjo jau 17-ą sekundę pelniusi įvartį, tačiau „Grifai“ nesnaudė ir po minutės atsakė tuo pačiu.

Pirmame kėlinyje kretingiškiai greitai išsiveržė į priekį ir iniciatyvos iš rankų nepaleido.

Antras kėlinys prasidėjo greitu „Grifų“ įvarčiu ir „Ledžinga“ palūžo. Praleidę dar du įvarčius, gargždiškiai vienu metu prarado norą kovoti, kuris sugrįžo tik trečiame kėlinyje.

Per paskutinias 20 minučių „Ledžinga“ šturmavo varžovų vartus, pasinaudodami priešininkų nuovargiu, tačiau įvarčio įmušti nepavyko.

Po šios pergalės „Grifai“ užsitikrino trečią konferencijos vietą. Vakaruose beliko intriga, kas užims pirmą vietą ir kas taps ketvirta ekipa.

„Ledžinga“ – „Grifai“ - 2:6 (2:3. 0:3, 0:0).

„Ledžinga“: A. Sapožnikovas ir R. Piaulokas po 1 įvartį.

„Grifai“: J. Gorelis ir I. Kuzminovas po 2, A. Kožickas ir S. Gorelis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Velniai“ sezoną baigė įtikinama pergale

I diviziono Centro konferencijoje paskutines sezono rungtynės sužaidė Kauno „Velniai“ ir „Monstrai“. Dvikovą rezultatu 8:0 (2:0, 3:0, 3:0) laimėjo „Velniai“, kurie iškovojo trečią konferencijos vietą. „Velniai“ didesnio pasipriešinimo šioje dvikovoje nesutiko ir nuolat didino rezultatą.

„Monstrai“ – „Velniai“ - 0:8 (0:2, 0:3, 0:3).

„Velniai“: D. Rudminas ir R. Bigenis po 2, T. Neimavičius, J. Miklaševičius, G. Nazarovas ir D. Žiūkas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):