Vilniečiai „pramiegojo“ rungtynių pradžią ir „Rokiškis“ sėkmingai yrėsi pergalės link, pirmo kėlinio viduryje pirmaudamas 2:0.

„Hockey Punks“ atsakė Šarūno Suchomlino tolimu smūgiu (17:46), tačiau „Rokiškis“ antrame kėlinyje įjungė antrą pavarą ir pabėgo 4:1.

„Hockey Punks“ ėmėsi priemonių ir po didžiulių pastangų į antrą pertrauką pavyko išeiti atsiliekant tik įvarčiu 3:4.

Trečiame kėlinyje jau vilniečiai diktavo sąlygas ir surengė spurtą 4:0. Šarūnas Kuliešius (41:57) išlygino rezultatą, Karolis Šlikas (46:13, dauguma) jį persvėrė, o po Algimanto Visocko (49:12) ir Martyno Šliko (55:45) įvarčių „Hockey Punks“ atitrūko - 7:4.

Dabar jau vilniečiai pasijuto padėties šeimininkais ir rokiškėnas Saulius Limontas (56:09, 57:27, dauguma) du kartus baudė varžovus.

Rungtynių pabaigoje bandę išlyginti rezultatą svečiai įvarčio nepasiekė ir leido „Hockey Punks“ sezone užsitikrinti antrą vietą.

„Baltų ainiai“ tęsia kovą dėl trečios vietos

Antrą pergalę iš eilės iškovojo Kauno „Baltų ainių“ klubas, kuris išvykoje ketvirtadienį 6:3 (1:2, 2:1, 3:0) palaužė paskutinėje vietoje likusį Elektrėnų „ESSM-2000“ komandos jaunimą.

Lietuvos ledo ritulio čempionatas

Rungtynės vyko tuo pačiu scenarijumi kaip ir prieš dieną. „ESSM-2000“ turėjo iniciatyvą, pirmavo iki antro kėlinio pabaigos, tačiau trečiame jiems pritrūko jėgų.

„Baltų ainiai“ trim Jevgenijaus Čiugajaus (42:54), Mariaus Krikštanaičio (49:51, mažuma), Tomo Mizaro (56:46) įvarčiais palaužė varžovų pasipriešinimą ir įsirašė tris taškus.

Po šios pergalės kauniečiai dar turi teorinį šansą pakilti iš ketvirtos vietos ir finalo ketverte Elektrėnuose kovo 26-27 dienomis jau pusfinalyje išvengti akistatos su Elektrėnų „Energija“, tačiau tam reikia įveikti tą pačią „Energiją“ reguliarais sezono rungtynėse. Šansą nelikti ketvirtoje vietoje turi ir „Rokiškis“ – tereikia sulaukti „Baltų ainių“ nesėkmės prieš „Energiją“, arbą „Energiją“ įveikti patiems.

„ESSM-2000“ čempionatą jau baigė. Jauna Elektrėnų klubo komanda kitą sezoną gali tapti naujai steigiamos Dariaus Kasparaičio ledo ritulio mokyklos pagrindine komanda. Apie naują mokyklą Elektrėnuose daugiau informacijos turėtų paaiškėti artimiausiu metu.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):