Los Andželo ekipa čempionų titulą ginančius varžovus įveikė trečią kartą iš eilės.

Pirmą susitikimą savo arenoje Čikagos ekipa, siekianti trečios Stenlio taurės per penkerius pastaruosius metus, laimėjo 3:1 (1:0, 1:1, 1:0), o antrą pralaimėjo 2:6 (1:0, 1:1, 0:5). Trečiame mače Stenlio taurės (Stanley Cup) savininkai išvykoje turėjo pripažinti minimalų arenos šeimininkų pranašumą - 3:4 (2:1, 0:2, 1:1).

„Karaliai“ svečius iš Čikagos į nokdauną pasiuntė jau pirmame kėlinyje, kai Jake'as Muzzinas, čekas Marianas Gaborikas ir komandos kapitonas Dustinas Brownas įmušė tris įvarčius be atsako. „Blackhawks“ ritulininkai trečiame kėlinyje tik sušvelnino skirtumą (2:4). Tašką šioje dvikovoje jos pabaigoje padėjo Tannerio Pearsono penktas įvartis.

„Kings“ ekipos vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 22, o „Blackhawks“ klubo vartininkas Corey Crawfordas - 16 varžovų metimų.

„Kings“ klubas artėja prie savo antro Stenlio taurės finalo per tris pastaruosius sezonus.