Geriausiai iš Lietuvos slidininkų pirmą dieną startavusi Marija Kaznačenko moterų sprinto lenktynių atrankoje 1,2 km įveikė per 2 minutes 32,50 sekundės ir užėmė 31-ą vietą tarp 44-ių dalyvių. Iki 30-os pozicijos, kuri suteikia teisę startuoti atkrintamose varžybose Lietuvos atstovei pritrūko vos 0,55 sekundės.

Moterų varžybų nugalėtoja tapo vokietė Anne Winkler, finale aplenkusi prizininkėmis tapusią tėvynainę Laurą Gimmler ir prancūzę Marion Buillet.

Vyrų atrankos varžybose greičiausiai iš lietuvių šliuožęs Jaunius Drūsys 1,2 km nuotolį įveikė per 3 minutes 4,35 sekundės ir su slovėnu pasidalijo 62-ą vietą. Tautvydas Strolia (3:05,37) kvalifikacijoje tenkinosi 65-a vieta, Lukas Jakeliūnas (3:12,28) liko 83-ias tarp 98-ių finišavusių, o Modestas Vaičeliūnas kartu su serbu nebaigė nuotolio.

Pergalę šventė rusas Nikita Kriukovas, finale aplenkęs antrą ir trečią vietas užėmusius atitinkamai vokietį Alexanderį Wolzą ir tėvynainį Michailą Devetjarovą.