Būtent lietuvio komanda gina šį titulą, kurį iškovojo kovo mėnesio pabaigoje. Tuomet Ukrainos ekipa 2:1 pranoko favoritais laikytą „FaZe Clan“ ir iškovojo pirmąjį trofėjų su šia sudėtimi.

Turnyro geriausiu žaidėju pripažintas buvo J. Lekavičius.

Justinas „jL“ Lekavičius

Po šio turnyro „NAVI“ tapo tiesiog nesustabdoma jėga „Counter Strike 2“ disciplinoje. Ukrainiečiai pasiekė šešis finalus paeiliui ir iškovojo dar tris trofėjus.

Pasaulio čempionato Europos regiono atranka prasidės lapkričio 17 dieną. Čia komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. „NAVI“ (1 reitingas) pateko į A grupę, kuri laikoma stipresne už B.

A grupėje rungtyniauja tokios komandos kaip „Team Vitality“ (3 reitingas), „MOUZ“ (4 reitingas), „FaZe Clan“ (6 reitingas), „SAW“ (16 reitingas), „Falcons“ (19 reitingas).

Norint patekti į pagrindinį čempionato etapą, ekipoms reikės laimėti tris mačus iš penkių.

Pirmasis „NAVI“ varžovas atrankoje – „fnatic“ (34 reitingas). Šių ekipų akistata įvyks lapkričio 17-ąją, 7 val. ryto Lietuvos laiku.

Pagrindinis pasaulio čempionato etapas Kinijoje startuos gruodžio 5 dieną. Šio turnyro prizinį fondą sudaro 1,25 mln. JAV dolerių.

Prieš vieną iš svarbiausių sezono startų „NAVI“ dar turės vieną turnyrą. Spalio 30 dieną Singapūre vyks „Blast Premier World Final 2024“ turnyras, kuriame rungtyniaus aštuonios komandos. Čia komandos varžysis dėl bendro 1 mln. JAV dolerių prizinio fondo.