Pergalę ir naują planetos rekordą tokio nuotolio varžybose pasiekė vokietis Jungas Richardas (72 val. 39:24 min.), antras finišavo lenkas Kostera Adrianas (76 val. 1:11 min.).

Prie penkiagubo ultra triatlono starto linijos stojo 19 vyrų ir viena moteris. Varžybos vyko birželio 28 – liepos 3 dienomis.

Šiais metais T. Grabauskas planavo startuoti pasaulio dešimtgubo ultratriatlono čempionate Šveicarijoje, bet prieš keletą savaičių šios varžybos buvo nukeltos į 2022 metus.

Trigubo ultra triatlono varžybose (11,4 km plaukimas, 540 km dviračiu, 126 km bėgimo) prie starto linijos stojo Mindaugas Garmus, kuris trijų disciplinų nuotolius įveikė per 52 val. 41:20 min. Lietuvis iš 12-os dalyvių finišavo 8-as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)