Pirmuosiuose serijos mačuose Vankyveryje ekipos pasidalijo po pergalę (1:2 bei 4:1), o Kalgaryje abusyk (4:2 ir 3:1) nugalėjo arenos šeimininkai.

Ketvirtadienį įvarčius nugalėtojams pelnė Nickas Bonino (33:31) ir Danielis Sedinas (41:47), o „Canucks“ vartininkas Ryanas Miller atrėmė 20 varžovų metimų.

Svečių gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Davidas Jonesas (2:40), o „Flames“ vartininko Jono Hillerio sąskaitoje – 41 atremtas arenos šeimininkų metimas.

Šeštąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes ekipos Kalgaryje žais šeštadienį.

Likusių ketvirtadienio NHL atkrintamųjų varžybų mačų rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Detroito „Red Wings“Tampos „Lightning“ 2:3 (po pratęsimo; serija 2:2)

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti vos kiek daugiau nei 5 minutes „Red Wings“ dar pirmavo dviem įvarčiais (2:0), tačiau „Lightning“ likusio laiko užteko, kad išlygintų rezultatą, o per pratęsimą Tyleris Johnsonas išplėšė ir pergalę.