Jis svečiuose, stebint 19 tūkst. žiūrovų, 3:1 (0:0, 2:0, 1:1) įveikė Rytų konferencijos ir absoliučią lygos autsaiderę Bafalo „Sabres“ (20/51; 47) komandą.

Per beveik 16 žaidimo minučių (15:54) lietuvis kartą smūgiavo į arenos šeimininkų vartus ir trečiajame kėlinyje (50:43) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 63 šio sezono mačus – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 40 baudos minučių.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Steve'as Bernieras (29:08 ir 33:53), vieną – Jordinas Tootoo (48:14), o „Devils“ vartininkas Keithas Kinkaidas atrėmė 28 arenos šeimininkų metimus.

Pralaimėjusiųjų gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Mattas Moulsonas (51:41), o „Sabres“ vartininko Anderso Lindbacko sąskaitoje – 24 atremti svečių metimai.

Kitose penktadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Tampos „Lightning“ ekipa 3:1 (0:0, 1:1, 2:0) nugalėjo Detroito „Red Wings“ komandą, o Anahaimo „Ducks“ klubas po pratęsimo 3:2 (1:0, 0:0, 1:2, 1:0) privertė pasiduoti Kolorado „Avalanche“ ledo ritulininkus.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

It is prohibited to copy and republish the text of this publication without a written permission from UAB „BNS“.