Šiame susitikime po pusantrų metų pertraukos į komandą grįžo ilgametis Elektrėnų „Energijos“ puolėjas Martynas Šlikas, kuris rungtynėse pasižymėjo įvarčiu ir rezultatyviu perdavimu.

„Po varžybų esu labai pakylėtas emocionaliai, smagu būti su komandos draugais, susidurti petys į petį su priešininku, pajusti įvarčio skonį. Džiaugiuosi, kad taip susiklostė aplinkybės ir šiuo metu turiu laiko ir galimybių treniruotis. Esu dėkingas komandai, kad mane priima, o sirgaliai palaiko. Smagu įrodyti, kad dar užtenka „parako“ žaisti, o ir jaunimui sudaryti konkurenciją reikia – kai nėra su kuo konkuruoti, atrodo viskas labai lengva ir įprasta“ – po dvikovos sakė M. Šlikas.

Elektrėnų „Energija“ – Kaliningrado „Delovaja rus“ 5:3 (4:1, 1:1, 0:1).

„Energija“: A. Kriščiūnas, M. Šlikas, L. Veželis, A. Židkovas, K. Kubilius po 1 įvartį.

„Delovaja rus“: A.Zubenka, J.Aleksejevas, P.Fominichas po 1 įvartį.

Trilerį ant ledo sukūrė Vilniaus VNA ir Kaliningrado „Delovaja Rus“ (Rusija) ekipos. Vilniuje vykusioje dvikovoje 7:6 (2:3, 3:2, 2:1) pergalę iškovojo svečiai.

VNA ekipa jau aštuntą minutę pirmavo rezultatu 3:0 po Danieliaus Nomanovo (02:25), Andrejaus Klimoveco (02:42) ir Deivido Četvertako (07:52) įvarčių.

„Delovaja Rus“ žaibiškai kirto atgal – iš pradžių Eduardas Razumovas (08:20), o paskui Nikita Ušakovas (08:42) sušvelnino skirtumą.

Antrajame kėlinyje vilniečiai vėl spurtavo po Vitalijaus Sevruko (24:53) ir Edgaro Protčenkos (25:19) įvarčių. Rusai ir vėl rado jėgų atsakyti varžovams, kai Jurijus Aleksejevas (31:30) ir paskutiniąsias 16 kėlinio sekundžių du kartus Pavelas Fominychas (39:44, 39:56) sugebėjo išlyginti rezultatą.

Trečiojo kėlinio viduryje J.Aleksejevas (48:50) pirmą kartą išvedė savo komandą į priekį 6:5. Dominykas Bisturys (52:04) išlygino rezultatą 6:6, tačiau įsibėgėjusių rusų sustabdyti nebuvo įmanoma. Trečią įvartį pelnęs P.Fominychas (54:36) vėl sugrąžini ekipai persvarą.

VNA turėjo šansą rungtynių pabaigoje, kai įgijo kiekybinę persvarą, o paskutiniąją rungtynių minutę žaidė net penkiese prieš tris, tačiau įvarčio pelnyti nesugebėjo.

VNA - „Delovaja Rus“ 6:7 (3:2, 2:3, 1:2).

„Delovaja Rus“: P. Fominychas 3, J. Aleksejevas 2, E. Razumovas, N. Ušakovas po 1 įvartį.

VNA: D. Nomanovas, A. Klimovecas, D. Četvertakas, V. Sevrukas, E. Protčenka, D. Bisturys po 1 įvartį.

Sužaidusios penkis ratus reguliariajame sezone ekipos finaliniame ketverte kovo 23-24 dieną išsiaiškins atvirojo Lietuvos ledo ritulio čempionato nugalėtoją.

1.Elektrėnų „Energija“131300082:3339
2.Kėdainių LRK14411848:5815
3.Kaliningrado „Delovaja Rus“13500856:6415
4.Vilniaus VNA12211835:669

Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje Rokiškio „Rokiškis“ savo atviroje aikštelėje Rokiškyje kiek netikėtai 4:9 (2:0, 2:4, 0:5) nusileido Juodupės „Juodupei“.

„Rokiškis“ – „Juodupė“ 4:9 (2:0, 2:4, 0:5).

„Rokiškis“: I. Altanas, I. Afanasjevas, R. Sakaitis, R. Laužadis po 1 įvartį.

„Juodupė“: N. Belomestinas 3, E. Čepulis, R. Vasilauskas po 2, G. Lekandra, D. Zdanovičius po 1 įvartį.