Nacionalinės ledo ritulio lygos I-o diviziono Rytų konferencijoje įvyko paskutiniosios rungtynės, kuriomis baigėsi diviziono reguliarusis sezonas. Juodupės „Juodupė“ 9:4 (2:3, 2:1, 5:0) pranoko Vilniaus „Meteorą“ ir paskutiniu bandymu įšoko į trečiąją konferencijos vietą.

„Juodupė“ ilgai negalėjo įrodyti savo pranašumo ir po dviejų kėlinių rezultatas dar buvo lygus (4:4), tačiau paskutiniajame kėlinuke jai pavyko išnaudoti varžovų nuovargį ir, pelniusi penkis „sausus“ įvarčius, „Juodupė“ šventė pergalę bei pakilo į trečią konferencijos vietą.

„Juodupė“ – „Meteoras“ 9:4 (2:3, 2:1, 5:0).

„Juodupė“: E. Trukšnys 4, D. Zdanovičius 2, V. Bučius, S. Kažemėkas, E. Čepulis po 1 įvartį.

„Meteoras“: R. Vasiliauskas 2, R. Černychas, A. Mešavkinas po 1 įvartį.

Po rungtynių buvo apdovanoti geriausi konferencijos ledo ritulininkai. Geriausiu treneriu pripažintas Andrejus Jadkauskas (Vilniaus „Ice wind“), geriausiu gynėju – Dmitrijus Bulgakovas (Vilniaus „Vilkai“), perspektyviausiu – Ernestas Trukšnys (Juodupės „Juodupė“), geriausiu vartininku – Eduardas Stankevičius (Vilniaus OH).

Rezultatyviausiu konferencijos ledo ritulininku su 17 įvarčių tapo Ernestas Čepulis (Juodupės „Juodupė“), naudingiausiu – Nickas Aubinas (Vilniaus „Lokiai“), kurio sąskaitoje 22 įvarčiai ir 10 perdavimų per 12 rungtynių.

Atkrintamųjų rungtynių tvarkaraštis (Kauno „Akropolis“):

1) 2012.04.06 (penktadienis) - 20.45 val., Šiaulių „Ledo Linija“ - Elektrėnų „Strangers SC“;

2) 2012.04.12 (ketvirtadienis) - 20.45 val., Šiaulių „Ledo Linija“ – Vilniaus „Vilkai“;

3) 2012.04.14 (šeštadienis) - 12.00 val., Elektrėnų „Strangers SC“ – Vilniaus „Vilkai“.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):