Jau pirmąją rungtynių minutę pasiekusi įvartį „ESSM/Energija“ dominavo visose rungtynėse. Pirmajame kėlinyje pasiekę penkis įvarčius čempionai atsakė visus klausimus, kas gi stipriausias Lietuvoje.

Antrojo kėlinio pradžioje ESC sugebėjo pelnyti garbės įvartį, tačiau „ESSM/Energija“ smogė penkiais įvarčiais – 1:10. Rungtynėse intrigos nebeliko ir ekipos dvikovą baigė ramiai.

„ESSM/Energija“ iškovojo pirmąjį čempionų titulą NLRL istorijoje. ESC ekipa po pernykščio triumfo šiais metais liko antra.

„Smagu, jog Lietuvos čempionatas įgauna pagreitį ir Lietuvoje mums yra su kuo varžytis. Tiesa, mūsų meistriškumas dar aukštesnis nei varžovų, tačiau jei ir toliau taip kils ledo ritulio lygis Lietuvoje, greitai ir mums bus rimtų konkurentų. Tiesa, Lietuvoje mes žaidėme ne stipriausia sudėtimi, pagrindinė komanda visas jėgas skyrė atvirajam Latvijos čempionatui. Smagu, jog pirmuoju bandymu tapome Lietuvos čempionais“,- pereinamąja „Akropolio“ taure džiaugėsi „ESSM/Energijos“ vadovas Petras Nausėda.

„Varžovai gerokai aukštesnio lygio ir mums varžytis su jais sunku, nors reguliariajame sezone pavyko sukurti intrigą dvikovoje su „ESSM/Energija“. Esame patenkinti ir antrąja vieta, kadangi finale tikrai neturėjome jokių šansų“,- antrąja vieta džiaugėsi ESC komandos vadovas Liudvikas Arciševskis.

„ESSM/Energija“ – ESC 13:1 (5:0, 5:1, 3:0).

„ESSM/Energija“: R. Aliukonis 4, A. Bendžius 3, Š. Kuliešius 2, V. Jagelavičius, L. Rimkus, D. Kulevičius, I. Zagretdinovas po 1 įvartį.

ESC: D. Kazlauskas 1 įvartis.

Bronzos medaliai – Kėdainių LRK ledo ritulininkams

Nacionalinės ledo ritulio lygos čempionate rungtynėse dėl trečiosios vietos Kėdainių LRK 8:4 (5:2, 1:2, 2:0) nugalėjo Rygos „Cetra“ (Latvija) komandą ir iškovojo bronzos medalius.

Praėjusių metų finalininkai, sidabrą iškovoję kėdainiečiai šiame sezone liko treti po dramatiškos kovos su latviais. Pirmajame kėlinyje pabėgę nuo varžovų trimis įvarčiais LRK ledo ritulininkai atsipalaidavo ir „Cetra“ sumažino skirtumą iki 4:5.

Antrojo kėlinio pabaigoje Erminas Gutauskas įmušė įvartį ir prieš trečiąjį kėlinį LRK turėjo dviejų įvarčių pranašumą.

Trečiajame kėlinyje sužaidus nepilnas penkias minutes per 22 sekundes krito du įvarčiai į „Cetros“ vartus ir LRK įgijo 4 įvarčių persvarą.
LRL komanda antrus metus iš eilės iškovoja Nacionalinės ledo ritulio lygos aukščiausio diviziono medalius.

LRK – „Cetra“ 8:4 (5:2, 1:2, 2:0).

> L. Burneika 2, M. Šalomskas, R. Guoga, V. Rudzinskas, E. Gutauskas, K. Šveikauskas, D. Streckis po 1 įvartį.

„Cetra“: P. Ostašovsas 2, A. Bihanovsas, A. Linde po 1 įvartį.

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.