Nėra rungtynių, kuriose aršiu žaidimu nepasižymėtų „pankai“. Ne išimtis ir ši dvikova, tačiau būtent nuobaudos ir pakišo koją „Hockey punks“. Pirmojo kėlinio pabaigoje Arūnas Černius išnaudojo Tomo Jacevičiaus pašalinimą iš aikštės dviem minutėms (16:16, Andrius Jadkauskas).

Įtemptame antrajame kėlinyje komandos apsikeitė tik pašalinimais iš aikštelės, o aistros pratrūko trečiajame, kai du kartus kilo muštynės. „Pankams“ laimės tai ne atnešė. Pastarieji kėlinio pabaigoje paprašė minutės pertraukėlės, tačiau ji labiau padėjo „Ice wind“ komandai, kuri įmušė antrąjį įvartį – pasižymėjo Jonas Matusevičius (58:23, Andrius Jadkauskas). Po nepilnos minutės Artūras Vyšniauskas (59:19, Arūnas Černius) išnaudojo varžovų vartininko keitimą šeštu aikštės žaidėju ir įmušė įvartį į tuščius vartus.

Tai palaidojo „Hockey unks“ pergalės siekius. „Ice wind“ pakilo į antrąją turnyro lentelės vietą.

„Ice wind“ – Hockey punks“ 3:0 (1:0, 0:0, 2:0).

„Ice wind“: A. Černius, J. Matusevičius, A. Vyšniauskas po 1 įvartį.