Kitas Lietuvos atstovas šioje rungtyje - Vytautas Strolia - šaudykloje suklydo 5 kartus ir tenkinosi 87-a pozicija (31:00,8) tarp 99 klasifikuotų biatlonininkų.

Sprinto rungtį laimėjo sezono lyderis bendrojoje įskaitoje prancūzas Martinas Fourcade'as, aplenkęs Olę Einarą Bjoerndaleną ir rusą Timofejų Lapšiną.

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 27 min. 02,5 sek. (1 baudos ratas)
2. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) atsiliko 4,4 sek. (1)
3. Timofej Lapšin (Rusija) 17,5 (1)
4. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) 18,2 (2)
5. Benjamin Weger (Šveicarija) 19,0 (2)
...
52.Karolis Dombrovskis (Lietuva) 2:22,3 (0)
...
87.Vytautas Strolia (Lietuva) 3:58,3 (5)
...
99.Dewjan Kršmanovič (Serbija) 7:50,2 (6)

Lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje (po 9 rungčių iš 25):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 421 tšk.
2. Anton Šipulin (Rusija) 336
3. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) 335
4. Dominik Landertinger (Austrija) 289
5. Simon Schempp (Vokietija) 284

Planetos biatlono taurės varžybų sprinto rungtyje Natalija Paulauskaitė finišavo 63-ia

Vokietijoje vykstančiame ketvirtajame pasaulio biatlono taurės etape moterų 7,5 km sprinto rungtyje 63-ią vietą užėmė Natalija Paulauskaitė.

Lietuvos biatlonininkė po vieno netaiklaus šūvio buvo priversta sukti vieną baudos ratą, o distanciją įveikė per 26 minutes 06,1 sekundės.

Kita Lietuvos atstovė šioje rungtyje - Natalija Kočergina - šaudykloje suklydo net 6 kartus ir tenkinosi 77-a pozicija (26:40,1).

Pergalę pirmą kartą šių varžybų istorijoje iškovojo du baudos ratus šliuožusi čekė Veronika Vitkova, aplenkusi itales Dorotheą Wierer bei Nicolę Gontier.

1. Veronika Vitkova (Čekija) 22 min. 40,0 sek. (2 baudos ratai)
2. Dorothea Wierer (Italija) atsiliko 8,8 sek. (1)
3. Nicole Gontier (Italija) 19,1 (0)
4. Franziska Preuss (Vokietija) 22,5 (1)
5. Mari Laukkanen (Suomija) 23,9 (2)
...
63.Natalija Paulauskaitė (Lietuva) 3:26,1 (1)
...
77.Natalija Kočergina (Lietuva) 4:00,1 (6)

5. Karin Oberhofer (Italija) 291

IBU taurės varžybų Lenkijoje sprinte Lietuvos biatlonininkai liko toli nuo lyderių

Lenkijoje vykstančio Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų ketvirtojo etapo vyrų sprinto 10 km rungtyje 94-as finišavo Rokas Suslavičius (32 min. 34,7 sek.; 5 klaidos šaudykloje) o Šarūnas Jukna (33:29,0; 4) tenkinosi 103-ia pozicija tarp 112 klasifikuotų sportininkų.

Sprinto rungties šeštadienį nugalėtoju tapo vokietis Johannesas Kuehnas, aplenkęs norvegą Henriką L'Abee-Lundą bei rusą Matvejų Jelisejevą.

1. Johannes Kuehn (Vokietija) 25 min. 51,1 sek. (0 baudos ratų)
2. Henrik L'Abee-Lund (Norvegija) atsiliko 19,6 sek. (2)
3. Matvej Jelisejev (Rusija) 23,2 (1)
4. Aleksejus Slepovas (Rusija) 47,2 (3)
5. Florian Graf (Vokietija) 54,7 (2)
...
94.Rokas Suslavičius (Lietuva) 6:43,6 (5)
...
103.Šarūnas Jukna (Lietuva) 7:37,9 (4)
...
112.Goran Kašarač (Bosnija ir Hercegovina) 14:18,0 (8)

Bendrojoje IBU taurės varžybų sezono įskaitoje Vytautas Strolia (2 tšk.) tarp 112 įskaitinius taškus pelniusių dalyvių iš 102-os vietos nukrito į 107-ą.

112.Wynn Roberts (JAV) 1

Biatlonininkė Gabrielė Leščinskaitė IBU taurės varžybų Lenkijoje sprinto rungtyje buvo 71-a

Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų ketvirtajame etape 71-ą vietą moterų 7,5 km sprinto rungtyje šeštadienį užėmė Gabrielė Leščinskaitė, kuri po netaiklių šūvių buvo priversta įveikti keturis baudos ratus, o distancijoje sugaišo 26 minutes 28,7 sekundės.

Antroji Lietuvos biatlonininkė Kotryna Vitkūnaitė su viena klaida šaudykloje finišavo 72-a - 26 min.36,0 sek.

Rungties nugalėtoja tapo vokietė Miriam Goesser, aplenkusi be klaidų šaudžiusias rusę Olgą Jakušovą bei tautietę Nadinę Horchler.

1. Miriam Goesser (Vokietija) 22 min. 06,2 sek. (2 baudos ratai)
2. Olga Jakušova (Rusija) atsiliko 5,9 sek. (0)
3. Nadine Horchler (Vokietija) 7,9 (0)
4. Magdalena Gwizdon (Lenkija) 23,3 (1)
5. Thekla Brun-Lie (Norvegija) 40,5 (1)
...
71.Gabrielė Leščinskaitė (Lietuva) 4:22,5 (4)
72.Kotryna Vitkūnaitė (Lietuva) 4:29,8 (1)
...
83.Maria Cecilia Dominguez (Argentina) 10:46,3 (5)

IBU taurės varžybų bendrojoje įskaitoje Natalija Paulauskaitė tarp 111 klasifikuotų biatlonininkių su 23 taškais nukrito į 80-ą vietą iš 74-os, o G. Leščinskaitė - į 103-iąją poziciją iš 93-ios.