3000 m kliūtinio bėgimo varžybose ir paskutiniame – trečiame atrankos bėgime užtruko 9 min. 30,28 sek. ir užėmė šeštą vietą. Iki patekimo į finalą jai pritrūko lygiai šešių sekundžių.

Į finalą pateko po penkias greičiausias kiekvieno bėgimo dalyves. Galutinėje įskaitoje ji užėmė 21-ą vietą iš 36 sportininkių.

„Visada norisi geriausio rezultato, asmeninio. Bet ne visada išeina. Šį kartą nepavyko. Nereikia labai nusiminti. Kitą kartą bus geriau“, – išlikti pozityvi bandė bėgikė.

22-ejų G. Karinauskaitė šįmet pradėjo rodyti stulbinančius rezultatus – Europos žaidynėse iškovojo bronzą, tapo Europos U23 čempionato vicečempione, o gegužę pagerino 15 metų gyvavusį Lietuvos rekordą – 9 min. 26,88 sek.

„Tikrai nesitikėjau, treniravausi ir nesitikėjau, kad taip pagerės rezultatas. Ir taip atrodė, kad turiu aukštą rezultatą, o jis dar paaugo“, – pati tokia sėkmė stebėjosi ji.

Dabar G. Karinauskaitė skris į JAV, kur tęs mokslus – ji yra tarptautinio verslo studijų ketvirtakursė.