Svorio kategorijos per 91 kg finale S. Maslobojevas jau pirmame raunde nokautavo Moldovos atstovą Iaroslavą Linicą.
„Finale jaunuolis iš Moldovos buvo nusiteikęs labai rimtai. Prieš dvikovą jis pats man pasakė, kad mane žino, gerbia ir ruošiasi rimtai susigrumti. Pati kova truko mažiau nei minutę. Pasiunčiau varžovą į nokdauną, po kurio teisėjas nutraukė kovą“, – naujienų agentūrai ELTA sakė S. Maslobojevas
Lietuvos kovotojas pastaraisiais metais dažniausiai dalyvauja profesionalų turnyruose, todėl su mėgėjais nusprendė pasivaržyti tik dėl didesnės kovinės praktikos.
„Šiam čempionatui specialiai nesiruošiau, tiesiog turiu dviejų mėnesių pertrauką tarp kovų, todėl norėjau tiesiog pasibūti ringe. Net nelabai galvojau apie rezultatą, tiesiog tai buvo pasiruošimas prieš laukiančias svarbesnes kovas. Taip išėjo, kad tapau pasaulio čempionu“, – įspūdžiais dalinosi kovotojas.
„Sparta gym“ klubui atstovaujantis kovotojas tikėjosi Rygoje turėti bent keletą kovų, bet jo svorio kategorijoje varžėsi vos keturi dalyviai, o pusfinalyje su lietuviu atsisakė kautis rusas Markosas Karapetianas.
Nepaisant triumfo Rygoje, S. Maslobojevas neketina grįžti į mėgėjų sportą.
„Anksčiau trejus metus iš eilės dalyvaudavau WAKO čempionatuose ir po kiekvieno medalio man sakydavo, kad po dar vienos pergalės aš gausiu Lietuvos valstybės apdovanojimą – ordiną, bet, išskyrus diplomus, nieko negavau. O pasiruošimas varžyboms kainuoja brangiai. Reikia daug laiko, finansų, visą savaitę išlaikyti tinkamą svorį. Ir už tai gauti tik paprastą diplomą man yra per mažai.
Po trijų laimėtų pasaulio čempionatų svajodavau apie ordiną, bet kai jo negavau, tai nusprendžiau, kad mėgėjų turnyruose nebedalyvausiu. O WAK-1F čempionate sudalyvavau tiesiog savo malonumui, – pasakojo S. Maslobojevas. – Žinoma, jeigu pagerėtų santykiai su Lietuvos kikbokso federacija, ir man būtų pažadėtas valstybinis apdovanojimas už pergales, tai svarstyčiau apie sugrįžimą į WAKO Europos ar pasaulio čempionatus“.
Iš „Sparta gym“ kovotojų aukso medalius Rygoje taip pat iškovojo Janas Nausas, Deividas Michnevičius, Germantas Paulauskas ir Laurynas Sriubiškis, vicečempionais tapo Edvinas Šalkovskis, Raimondas Avlasevičius, Rytis Lekys, Edgaras Samsonovas ir Herkus Šetkus, o bronzą pelnė Vaidas Maciulevičius.
Suaugusių grupėje pasaulio čempionu taip pat tapo klaipėdietis Kirilas Pšonka, o sidabro medalis atiteko kauniečiui Mindaugui Packevičiui.