Pergalę austrams, kurie pagal smūgius į vartus varžovus pranoko dvigubai (34 prieš 17), atnešė tikslus Konstantino Komareko baudinys.

Antrą vietą grupėje užsitikrino Švedijos atstovai, kurie 4:2 (1:0, 1:2, 2:0) palaužė Prancūzijos rinktinės pasipriešinimą.

Skandinavų gretose pasižymėjo Jacobas Josefsonas (11:00), Filipas Forsbergas (34:52 ir 40:52) bei Oliveris Ekmanas-Larssonas (43:27).

Antradienį prancūzai su latviais kovos dėl išlikimo elito grupėje.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Prancūzija 6 1 0 0 5 10:18 3

Aštuonių komandų B grupėje penktą pergalę iškovojo trečiąją vietą užimantys planetos vicečempionai Suomijos (14 tšk.) ledo ritulininkai, taip pat po baudinių serijos 3:2 (0:0, 0:0, 2:2; 0:0; 1:0) nugalėję ketvirtojoje pozicijoje esančią Baltarusijos (11 taškų) komandą.

Pergalingu suomiams tapo Joono Donskoi baudinys.

Kitame grupės mačą Slovėnijos komanda po Žigos Pances įvarčio 10 minutę 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) įveikė Daniją, bet vis tiek atsisveikino su elito divizionu.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. Slovėnija 7 1 0 0 6 9:22 3

Keturios pajėgiausios abiejų grupių komandos pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę, o jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)