Du įvarčius nugalėtojams pelnė Patrickas Kane'as.

16 taškų per šešerias rungtynes surinkę amerikiečiai pirmauja B grupėje, o norvegai su 3 taškais užima septintąją vietą.

B grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

8.Pietų Korėja600064:450

A grupėje Čekijos ledo ritulininkai 6:0 (3:0, 2:0, 1:0) nugalėjo Prancūzijos atstovus.

Čekijos komandoje po du kartus pasižymėjo Romanas Horakas ir Davidas Pastrnakas.

Čekija (12 tšk.) A grupėje žengia trečia, o Prancūzija (6 tšk.) - šešta.

A grupės rikiuotė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

8.Baltarusija600064:290

Čempionate dalyvauja 16 rinktinių, suskirstytų į dvi grupes. Į atkrintamąsias varžybas pateks po keturias geriausias grupių ekipas. Dvi prasčiausiai pasirodysiančios komandos iškris į I diviziono A grupę.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)