R. Kveselaitis vis sunkiau suderina visuomeninę veiklą su tiesioginiu darbu.
„Palieku fondą ramia sąžine, nes per pastaruosius metus pavyko įgyvendinti 90 procentų iškeltų tikslų. Noriu tikėti, kad naujas vadovas tęs skaidrumo politiką, o sporto finansavimas bus vis aiškesnis ir suprantamesnis visai sporto bendruomenei“, - sako jis.
Anot jo, per pastaruosius metus fondas ėmėsi ryžtingų permainų, siekiant įnešti kuo daugiau skaidrumo.
„Veiklą pakreipėme dialogo link, dėjome visas pastangas bendradarbiaudami, tiek su teisėkūros institucijoms, tiek kitomis organizacijomis, tokiomis kaip STT, siekdami įnešti ne tik daugiau skaidrumo, bet ir pakeisti patį fondą iš esmės. Tai svarbūs pokyčiai, kurie buvo būtini fondo veikloje nuo pat pirmųjų dienų“, - sako R. Kveselaitis.
Jo vadovavimo metu buvo pakeistos fondo administravimo taisyklės, įnešusios kur kas daugiau skaidrumo nei iki tol, taip pat pakeista ekspertų, vertinančių paraiškas skyrimo tvarka.
KKSRF fondas susideda iš penkių tarybos narių, kurie patys renka fondo pirmininką. R. Kveselaičiui pasitraukus iš fondo pirmininko pareigų ir tarybos, joje lieka 4 keturi nariai, kurie artimiausiame posėdyje turės išsirinkti laikiną vadovą. Tarybos nariai į fondą deleguojami remiantis Kūno kultūros ir sporto rėmimo fondo įstatymu, numatančiu, kad fondą sudaro 5 nariai, iš kurių 1 deleguoja Kūno kultūros ir sporto departamentas (KKSD), o 4 teikia visuomeninės organizacijos.
KKSRF administruoja KKSD, fondas yra atsakingas už sporto pinigų skirstymą, pagal pateiktas organizacijų paraiškas, fondo lėšas sudaro 1 proc. akcizo pajamų nuo tabako ir alkoholio bei 10 proc. iš loterijų ir azartinių lošimų mokesčių.