Lietuvos biatlonininkas distanciją įveikė per 35 minutes 50,2 sekundės ir po šešių netaiklių šūvių buvo priverstas šliuožti šešis baudos ratus.

Persekiojimo rungties nugalėtoju tapo prancūzas Martinas Fourcade'as, aplenkęs vokietį Arndą Pfeifferį bei tautietį Quentiną Filloną Mailletą:

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 31 min. 22,4 sek. (3 baudos ratai)
2. Arnd Pfeiffer (Vokietija) atsiliko 35,1 sek. (1)
3. Quentin Fillon Maillet (Prancūzija) 55,2 (2)
4. Tarjei Boe (Norvegija) 56,9 (2)
5. Emil Helge Svendsen (Norvegija) 59,0 (3)
...
49.Tomas Kaukėnas 4:27,8 (6)
...
60.Anton Sinapov (Bulgarija) 6:39,4 (7)

Pasaulio biatlono taurės varžybų bendrojoje įskaitoje T. Kaukėnas su 4 įskaitiniais taškais tarp 64 klasifikuotų dalyvių nukrito į 61–ą vietą.

Sezono lyderiu tapo prancūzas Martinas Fourcade'as, lenkiantis 41–erių metų legendinį norvegą Olę Einarą Bjoerndaleną ir tautietį Quentiną Filloną Mailletą:

64.Serafin Wiestner (Šveicarija) 3

10 km persekiojimo lenktynėse jėgas išmėgino ir moterys.

Vienintelė Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtei-Bricė šaudykloje suklydo 4 kartus, buvo priversta įveikti tiek pat baudos ratų, distanciją baigė per 35 minutes 15,3 sekundės ir finišavo 52–a tarp 59 klasifikuotų biatlonininkių (startavo 60).

Persekiojimo rungties nugalėtoja tapo suome Kaisa Makarainen, aplenkusi italę Dorotheą Wierer bei vokietę Franziską Hildebrand:

1. Kaisa Makarainen (Suomija) 30 min. 45,1 sek, (2 baudos ratai)
2. Dorothea Wierer (Italija) atsiliko 1,9 sek. (1)